Máte šikovné ruce a vyhlášku 50/1978 Sb. ? Nábízíme práci v moderní nehlučné výrobě a čistém prostředí
přímo v Hradci Králové s nástupem ihned.

Popis pracovní pozice –

– provádí kontrolu na začátku a na konci směny a převzetí pracoviště
– podílí se na zaškolování operátorek
– provádí průběžné hodnocení výkonnosti operátorek své směny
– provádí předepsanou preventivní údržbu všech strojů na dané lince
– provádí řádné vedení předepsaných záznamů o provozu strojů na lince
– provádí záznamy do výrobních dokumentů – chybové karty, regulační karty, měření apod

Požadujeme –

– SŠ, SOU – obor elektro
– platná zkouška dle vyhlášky 50 výhodou
– manuální zručnost, základní technické dovednosti
– samostatnost, spolehlivost, pečlivost
– ochota pracovat ve směnném režimu
– znalost elektronického řízení výrobních
linek včetně řídících systémů
– nástup možný ihned

Nabízíme –

– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na stravování v závodní kantýně
– roční bonusy
– penzijní připojištění
– 13tý plat