Co Vás čeká:

–    komunikace se stávajícími zákazníky – dodávky dílů, objednávky v systému, data pro plánování
výroby
–    komunikace s novými zákazníky – zakládání nových kontaktů do systému
–    vedení týmu zákaznického servisu
–    práce s interním systémem Baan
–    spolupráce s plánovači, oddělením výroby
–    spolupráce s expedicí ohledně časů nakládek
–    práce se zákaznickými portály
–    sledování disponibility zákaznických obalů
–    řešení zákaznických reklamací
–    sledování logistických ukazatelů – plnění dodávek, urgentní přepravy
–    denní reportování, účast na denních mítinzích
–    účast na inventurách

Co požadujeme:

– pokročilou znalost AJ, další jazyk velkou výhodou (FJ/NJ/ŠJ)
– SŠ/VŠ vzdělání
– praxi v oblasti logistiky, zákaznickém servisu
– proaktivní přístup, tah na branku
– aktivní práci na PC, znalost ERP systému výhodou

Co nabízíme:

– zázemí zahraniční rostoucí společnosti
– mladý a dynamický kolektiv
– možnost osobního i profesního růstu
– stravenky, flexipasy
– firemní akce pro zaměstnance
– přátelské prostředí